Maciej Smuniewski

Do Lecha dołączył przed sezonem 2013/14. Na stanowisku specjalisty ds. suplementacji zastąpił Radosława Hojszyka. Odpowiada za przygotowanie odżywek zawodnikom Kolejorza w trakcie treningów, a także wszystkich rozgrywanych przez nich spotkań.

Zanim jednak dołączył do sztabu szkoleniowego sam grał w piłkę. Do dziś trenerzy Kolejorza proszą "Smunia" o pomoc w przygotowaniu ćwiczenia w trakcie treningu. Wtedy Smuniewski zakłada piłkarskie korki i wybiega na boisko, aby razem z zawodnikami Lecha przećwiczyć taktykę.

Smuniewski w przeszłości grał w piłkę. Trenował w Lechu Poznań w drużynie prowadzonej przez Tomasza Wichniarka, który dziś jest szefem skautów w Kolejorzu. Później grał m.in. w Sparcie Oborniki, Unii Swarzędz, Warcie Poznań i Lubońskim KS. W 2012 roku odszedł z Lubońskiego KS, później przez półtora roku grał w Pelikanie Niechanowo.

Od dwóch lat towarzysko gra w drużynie K.K.S. Wiara Lecha, w której występują kibice Kolejorza.

Gimnazjaliści na stadiony!

Więcej

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij