Rene Poms

- Z Rene Pomsem współpracowałem przez cztery lata. Zaczęliśmy w Wolfsbergerze, potem pracowaliśmy w Austrii Wiedeń i Spezii Calcio. Cieszę się, że nadal będzie częścią mojego sztabu szkoleniowego - opowiada o Austriaku trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Poms jako piłkarz grał wyłącznie na boiskach austriackich. Swoją karierę rozpoczynał w DSV Leoben, następnie występował w barwach FC Trofaiach, SV Kapfenberg, SV Rottenmann, Aussee, SC Weiz, Bad Goisern, Kalwang oraz SC Bruck/Mur. W tym ostatnim klubie pełnił już rolę grającego trenera.

Po odejściu z SC Bruck/Mur, Poms został asystentem trenera w LASK. W 2012 roku dołączył do Wolfsbergera, gdzie łączył rolę trenera w sztabie szkoleniowym Bjelicy i szkoleniowca drużyny rezerw. Współpraca układała im się na tyle dobrze, że wspólnie trenowali później w Austrii Wiedeń oraz Spezii Calcio, gdzie Poms był asystentem. Od 30 sierpnia 2016 roku jest drugim trenerem Lecha Poznań

Kariera trenerska: SC Bruck/Mur, LASK, Wolsberg II, Wolfsberger AC, Austria Wiedeń, Spezia Calcio.

Gimnazjaliści na stadiony!

Więcej

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij