Formularz PKO

Brak treści

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego w formie zdjęć oraz materiału video z realizacji nagrody, w celu promocji marki Lecha Poznań za pośrednictwem klubowej strony internetowej, mediów społecznościowych należących do Klubu oraz stacjom telewizyjnym z nim współpracującym. Udzielenie każdej ww. zgody następuje nieodpłatnie. Niniejsza zgoda traci ważność z chwilą jej wycofania, co jednak nie wpływa na okres przed jej wycofaniem. Aby wycofać zgodę należy skontaktować się z KKS Lech Poznań S.A.
Administratorem Twoich danych (dalej: Ty) jest Organizator (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
 • listownie na adres: Lech Poznań, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
 • przez e-mail: lech@lechpoznan.pl
 • telefonicznie: (61) 886 30 00

 1. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
  • Będziemy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi, w celu realizacji nagrody.
  • Możemy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi na podstawie Twojej zgody, która jest dobrowolna, ale jednocześnie konieczna, żeby wziąć udział w realizacji nagrody.
 2. Okres przechowywania danych osobowych
  Będziemy przechowywać wasze dane osobowe do momentu zakończenia całego postępowania związanego z realizacją nagrody lub do czasu odwołania udzielonej przez Ciebie zgody.
 3. Odbiorcy danych
  Będziemy przekazywać dane osobowe wyłącznie firmom, które z nami współpracują w celu realizacji nagrody, tj: dostawca usług IT. Tacy odbiorcy posługują się waszymi danymi tylko zgodnie z naszymi poleceniami dlatego, że mają z nami zawartą umowę. Poza tym dane będziemy mogli przekazać tylko i wyłącznie upoważnionym do tego organom państwowym.
 4. Twoje prawa:
  Dlatego, że posługujemy się Twoimi danymi osobowymi masz:
  • prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że mogliśmy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. przed jej wycofaniem.
  • prawo dostępu do danych osobowych,
  • prawo żądania sprostowania danych osobowych,
  • prawo żądania usunięcia danych osobowych,
  • prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się Twoimi danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
  • prawo do przenoszenia danych osobowych,
  • prawo wniesienia skargi do organu zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Gimnazjaliści na stadiony!

Więcej

Polecamy

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisz się do klubowego newslettera. Niech żadna informacja Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera

Więcej

Polecamy

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij